Specialista na zadávání veřejných zakázek
Zavolejte nám na tel. čísle: +420 734 896 885
Posted by: In: Aktuality 11 Dub 2018 0 comments

Jsme členem Asociace veřejných zakázek.

AVZ - Asociace pro veřejné zakázky

Posted by: In: Aktuality 27 Říj 2017 0 comments

Dotace jsou čerpány z rozpočtu EU a ČR a jsou finanční podporou pomocí:

  • Strukturálních a investičních fondů EU
  • Komunitárních fondů EU
  • Státních fondů ČR

Účelové dotace jsou poskytovány na konkrétní služby, výrobky, zboží, ap., jejichž spotřeba přináší užitek. Je také možná spoluúčast žadatele. Dotace obecné nejsou svázány konkrétním cílem a jsou využitelné v širším spektru. Jsou závislé na výkonu nebo na fixní částce. Hlavní rozdělení dotací je v jejich schopnosti investovat, tedy stavět, nakupovat a zhodnocovat dlouhodobě hmotný a nehmotný majetek. A neinvestiční projekty s cílem podpory služeb.

Žadatelé o podporu z EU a státních prostředků jsou limitováni pouze stanovenými pravidly jednotlivých fondů a výzev. Výzvy pevně stanovují pravidla čerpání finančních zdrojů.

Posted by: In: Aktuality 12 Čvc 2017 0 comments

Uvažujete o získání dotace?

Pomůžeme Vám získat dotace na vodovody, čističky, kanalizace apod. Provedeme Vás celým procesem a vyřídíme veškerou byrokracii.

Příští výzva k čerpání dotací může být poslední

Operativní program životního prostředí (OPŽP) nabízí dotace až do výše 50 mil. Kč na podporu vodovodů a hospodaření s vodou. Program sice trvá až do roku 2020, ale vypadá to, že poslední výzva bude vypsána už v září tohoto roku. Je potřeba se na žádost o dotace připravit už teď! Jestli nad výstavbou kanalizace nebo jiným „vodním“ projektem uvažujete, je potřeba jednat a rychle vše připravit. Ideálně s pomocí zkušeného partnera, který vás celou administrací provede. Takovým partnerem je právě naše společnost ARTENDR s.r.o.

Pomůžeme vám dotace vyřídit

Dlouhodobě se specializujeme na byrokracii kolem dotací a související poradenství. Mnoho obcí o využití dotací uvažuje, je však potřeba jednat, protože celý proces je složitý a časově náročný. Kontaktujte nás a my Vám obratem nezávazně zhodnotíme, jestli je Váš záměr realizovatelný, případně jak dále postupovat.

Kontaktujte nás, co nejdříve! Těšíme se na Vaši odpověď a případnou budoucí spolupráci.

 

Kontaktní osoba:

PhDr. Bc. Marek Semerád, MBA

Tel. +420 731 092 578

e-mail: info@artendr.cz